Leasing bez bik

Leasing Jawor zadzwoń 887332665

Poradnik

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Zespala ze sobą dwie czynności: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz w trakcie umowy nie staje się twoją własnością, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Lądek-Zdrój

 

 

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Młode firmy mogą otrzymać leasing już pierwszego dnia po rozpoczęciu działania. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze omówić warianty najbardziej dla Ciebie dogodne.

 

zloz wniosek

 

W prosty sposób skonsultujesz się z agentami, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Oczywiście, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

W czasie rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i propozycje załatwienia sprawy, w sposób najbardziej dla ciebie dogodny. Niezależnie od tego, na jaką formę, się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i o tyle mniejszy, płacimy podatek od dochodu. Spotkanie z ekspertem, który oceni sytuację majątkową i podatkową, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to duże usprawnienie. Najważniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli chodzi o samochody,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest proste. Dokonujesz wyboru auta, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz też gwarancję, że uzyskujesz najniższą możliwą, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne byś nie otrzymał. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w razie stłuczki, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz odkupowania samochodu, który leasingujesz. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i starania o korzystną sprzedaż także nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w ciągu trwania umowy, będziesz miał wystarczającą elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód używany, a firmy takie, jak Leasing Lądek-Zdrój oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy wystawiając samochody na aukcjach. Możesz też być spokojny, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdy wie, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w gdy o leasing stara się osoba prowadząca działalność gospodarczą. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nikt nas nie zmusza wykupu samochodu.

Firma Leasing Lądek-Zdrój będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tej sytuacji, poza wygodą rozwiązania, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Lądek-Zdrój

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments