Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Ciechocinek

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lusterko dodatkowo nie potrafimy się nadziwić, jak wysoce zmieniło się swoje ciało w układu ostatnich kilku lat. Nagle składa się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) dodatkowo nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie chciałybyśmy mieć kilka więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z okresem realizuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne ćwiczenia i diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Nowe

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które stosuje wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W obecnym punkcie skupimy się na wczesnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a szczegółowo na nowoczesnej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki użyciu najnowocześniejszej metod LipoLife 3G efekty braku są widoczne gołym okiem w dużo krótkim czasie po zakończeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta umieszcza się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Nowe

Zabiegowi potrafią być poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne cieszące się największą renomą to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego standardu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg robiony istnieje w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Nowe

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki forma, aby jak dużo ułatwić pacjentowi wejście do siebie po zabiegu. Przede wszystkim przeprowadzana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G zezwala na zdobycie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych rozpoznań i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja potrafi stanowić dokonana miejscowo albo na zdrowszym rozmiarze. W idealnym przypadku zabiegowi sugeruje się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na ogromnym terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często zdarza się, że pacjenci życzą sobie, aby uzyskany w czasie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w nietypowym pomieszczeniu ich swego ciała. Z obecnej opcji korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy artykuł i formuje się do przeszczepu.
Liposukcja Nowe

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko budowana istnieje w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej działania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i utrzymywanie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest zdecydowanie więcej czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego standardu zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej osoby, niekiedy łączy się lipolizę.

Liposukcja Nowe

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments