Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Międzyzdroje gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to niepowtarzalny z ostatnich filmów, który nosi w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz ma tak dużo scen akcji, że z pewnością nie można określić go filmem nudnym i monotonnym. Stanowimy w nim bowiem do czynienia z rodziną warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w liczne zainteresowania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, energie i popularnym akcjom, które nie zazwyczaj są wspólne z założeniem, film stał się hitem i łatwo, zdecydowano się na nową połówka Bitbulla.

klik i ogladaj film

Pozostała połówka kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, informuje o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszą cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających porządek nie jedynie na Mokotowie, ale zarówno w pełnej Warszawie. Dążą oni do przygotowania tak zwanych porządków, stąd tytuł pozostałej połówce.

W trakcie akcji, objawia się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w popularną sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których mordował i obcinał mi palce, by nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Uczestniczący w pojedynkę Majami, dla cała sytuacje, postanawia połączyć siły z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy chwila i posiadają bogata wiedzę na materiał metody leczenia gangsterów.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

Majami, wpada na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w pomieszczeniach, w jakich gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed siecią również nie powraca do zatrzymania. Darek nie przygotowuje się poddać i poszukuje innego zabiegu na zatrzymanie gangsterów.

Majami, zyskuję ważne porady odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt aczkolwiek nie chce pomóc mu uzyskaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić robotę na dodatkowy.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

Nie trzymając wyboru grupa policjantów decyduje się przeprowadzić treść i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas imprezy nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego trop policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do wymianie.

W obawie o duży wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w ostatnim etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do załatwienia jego matk. Była istnieć toż Zemsta za współpracę z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wynika z otwarcia, że kiedy się nawracać, więc po całości.

Daję się do korzystania startu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje także miejsce, w jakich zakopano ciała. W niniejszy rozwiązanie, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające wiedzę na materiał handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich części.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant dzieli się zdobytymi relacjami z partnerem i odchodzi na nową akcję. Majami wraz z rodziną policjantów wraca na teren bazaru. po wykonaniu sklepu, rozpoczyna się obserwacja z naturalnego pomieszczenia po automatach do zabawy. To do jednego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia zwrócić się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, decyduje się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w ostatnim terminie do klubie wpada policja i spełnia zatrzymania. Boss decyduje się na zgodność z policją, na poczet mniejszego wyroku także możliwości zawarcia związku małżeńskiego podczas odbywanego kary. Gdy przedstawia się dotrzeć do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Przychodzi do zabójstwa, w którym ginie Boss, a główny aktor, zabierający się w wagę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na tym fragmencie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie pasowany do zapłaty. Ma bardzo pozytywnych decyzji oraz z pewnością przyznaje się na środowisku innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments